- 10%Hot

Alta Natura – Macrovyt D3 me pika

1,350 Lekë 1,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Macrovyt D3 gocce

Kundra osteoporozës dhe rakitizmit.

Funksioni i produktit:

 • I përshtatshëm gjithashtu për foshnje latante dhe fëmijë
 • Forcon sistemin imun dhe muskular
 • Ul shfaqjen e simptomave të alergjive
 • Vepron kundra dhimbjeve të muskujve dhe nyjeve

Vetitë e përbërësve:

Përmirëson mineralizimin e kockave në rast të osteoporozës, rakitizmit dhe dobësisë së kockave. Forcon sistemin muskular. Parandalon shfaqjen e alergjive ekzistente.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Foshnjet latante 6/12 muajshe: 4 pika në ditë.
 • Fëmijët dhe djemtë (1-17 vjeç), femrat shtatzanë dhe në gjidhënie: 6 pika në ditë.
 • Të rriturit: 20 pika në ditë.

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Water, Fructose, Vegetable Glycerol, Vegetable Vitamin D3 (Cholecalciferol). Preservatives: Potassium sorbate and Sodium benzoate. Processing aids: Carboxymethylcellulose. Acidity regulator: Citric Acid. Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Macrovyt D3 me pika”

LART

×