- 15%

Alta Natura – Macrovyt C1000

Original price was: 1,300 Lekë.Current price is: 1,105 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Macrovyt C1000

Shtesë ushqimore e bazuar në Vitaminën C, e dobishme në rast të mungesave ushqyese ose ne rast nevoje për rritje të kësaj lënde ushqyese. Vitamina C kontribuon në:

 • Funksionimin normal të sistemit imunitar
 • Mbron qelizat nga stresi oksidativ
 • Funksionimin e sistemit nervor
 • Metabolizmin energjik

Shije portokalli dhe limoni. PA SHEQER.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë çdo ditë, mundësisht në mëngjes, për tu përtypur.

Firma

Alta Natura

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

30

Fructose, Vitamin C. Technological adjuvants: Mannitol, Sorbitol, Pregelatinized amid, Hydroxypropyl cellulose, Magnesium stearate, Amorphous silicon. Acidity corrector: Citric acid. Sweetener: Stevia, Sucralose. Flavour.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Macrovyt C1000”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART