- 15%

Alta Natura – Kiloburn Forte

4,887.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Kiloburn Forte

Kiloburn është një shtesë ushqimore, bazuar në EmmeciSlim, një përzierje ekskluzive e Alta Natura, e përbërë nga ekstrakte të zgjedhura të manit të bardhë dhe kanellës, të dobishme për metabolizmin e karbohidrateve. Yerba Mate për metabolizmin e lipideve dhe kundër lodhjes fizike dhe mendore, Magnolia për rregullimin e traktit gastrointestinal si dhe për të favorizuar eliminimin e gazrave, krahas një funksioni tretës dhe eleminues të lëngjeve të trupit. I pasur me Garcinia cambogia për ekuilibrin e peshës trupore dhe kontrollin e ndjesisë së urisë dhe Opuntia e aftë të kufizojë përthithjen e lëndëve ushqyese. Kromi kontribuon në metabolizmin normal të makronutrientëve dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet të merren 1 deri në 3 tableta në ditë, preferohet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para vakteve kryesore dhe me shumë ujë.

Mbajeni produktin larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.  Nuk rekomandohet përdorimi i produktit gjatë shtatëzanisë dhe ushqyerjes me gji.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

90 Tableta

Conjugated Linoleic Acid (CLA), EmmeciSlim® (White mulberry (Morus alba L. folium) e.g. 1% flavonoids, Yerba Mate (Ilex paraguariensis A. St. Hill folium) e.g. 4.9% caffeine, Cinnamon (Cinnamomum zeylanicum Blume cortex) eg, tit. 0.8% cinnamaldehyde and 5% rutin, Magnolia (Magnolia officinalis Rehder et Wilson cortex) eg tit. 78% magnolol), Garcinia (Garcinia cambogia Gaernt Desr. fructus) eg tit. 60% hydroxycitric acid, Carnitine L-Tartrate, Opuntia fiber (Opuntia Ficus Indica L. Mill.cladodium), Coenzyme Q10 (Ubiquinone), Chromium Picolinate. Technological adjuvants: Microcrystalline cellulose, Silicon dioxide, Magnesium stearate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Kiloburn Forte”

LART