- 15%

Alta Natura – Florap Smart

Original price was: 1,350 Lekë.Current price is: 1,147.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Florap Smart

Për çrregullimin e florës bakteriale për shkak të ushqimit dhe përdorimit të medikamenteve të caktuara. 11 miliardë fermente laktike.

Funksioni i produktit:

 • Përmirëson tretjen
 • Rregullon traktin gastrointestinal
 • Përmirëson mukozën intestinale

Florap smart është shumë i dobishëm në rast të trajtimit me antibiotikë, stresit, çrregullimeve të ushqyerjes dhe diarresë falë:

 • Lactobacillus Salivarius: I cili është shumë i rëndësishëm për balancën e florës intestinale;
 • Lactobacillus Delbruekii Sub. Bulgaricus: I cili prodhon një antibiotik natyral, të quajtur bulgarican, që ka aftësinë të vrasë një numër të madh bakteresh patogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

1 flakon në ditë, këshillohet ndërmjet vakteve ushqimore.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

6

Vial: Water, Fructose, Fructooligosaccharides, Inulin (from Cichorium Intybus L.radix). Acidifier: Citric acid. Preservatives: Potassium sorbate, Sodium benzoate. Aroma.

Tank cap: Lactobacillus Delbruekii sub. Bulgaricus LB64 (title 50MLD / g), Lactobacillus Casei LC03 15 (title 100 MLD / g), Lactobacillus Sporogens BC4 (title 50MLD / g), Niacin (Vitamin PP), Lactobacillus Acidophilus LA02 (title 100 MLD / g), Lactobacillus Reuterii LRE02 (title 100 MLD / g), Lactobacillus Rhamnosus LR32 (title 200 MLD / g), Lactobacillus Salivarius LS33 (title 300 MDL / g), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride), Vitamin B1 (Thiamine) .

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Florap Smart”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART