- 15%

Alta Natura – Fichi & Manna

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,530 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Fichi & Manna

Fichi & Manna është një suplement dietik. Përbërësit aktivë që përmbahen në manën të njohur si Mannite, së bashku me ekstraktin e Frangulës favorizojnë rregullsinë e tranzitit të zorrëve. Mentja ndihmon lëvizjen e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazit, ndërsa Jamballa është i dobishëm për funksionalitetin e sistemit të tretjes. Pasuruar me ekstraktin e Fikut, ka një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin tretës. Që nga kohërat antike është përdorur për të favorizuar rregullsinë e tranzitit të zorrëve.

Udhëzime mbi përdorimi

Sugjerohet të merrni 1 deri në 3 lugë gjelle (nga 8ml) në mbrëmje, sipas nevojës. Tundeni para përdorimit.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Fructose, Glycerol, Water, Fig (Ficus carica L., fructus) e.f., Liquorice (Glycyrrhiza glabra L., radix) e.s. deglicirizzato, Frangula (Rhamnus frangula L., cortex) e.s. tit. 7.5% heterosids, Manna (from Fraxinus ornus L.) powder, Mauve (Malva sylvestris L., flos, folium) e.s. E/D:1/4, Mint (Mentha piperita L., folium) e.s. E/D:1/4. Preservative: Potassium sorbate. Acidity corrector: citric acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Fichi & Manna”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART