- 15%

Alta Natura – Fervis Orosolubile

2,125 Lekë

Për sidereminë dhe aneminë sideropenike.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Fervis Orosolubile

Për sidereminë dhe aneminë sideropenike.

Funksioni i produktit:

 • Përmirëson transportin e oksigjenit nga vazat në muskuj
 • Zëvendëson mungesën e hekurit duke rritur performancën fizike dhe mendore
 • I dobishëm ne rastin e debulesave, në lodhjet muskulare, anoreksinë dhe aneminë
 • Veti antioksiduese dhe proenzimatike
 • Përthithje e shpejtë orale
 • Nuk lë njolla në dhëmbë
 • I përshtatshëm për të rritur dhe femra shtatzanë

Fervis bustina është shumë i dobishëm në rast të mungesave të hekurit falë:

 • ACID FOLIK- I cili jo vetëm parandalon aneminë dhe mbron shumë organe, si mëlçinë, por gjithashtu parandalon krijimin e defekteve të lindjes;
 • BAOBAB- I cili është burim vitaminash, sidomos I Vitaminës C, e cila ka veti antioksiduese;
 • SUPRAFER®- I cili është një përzierje mikrokapsulore e Hekurit, Vitaminës C dhe Acidit Folik.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 bustinë në ditë larg vaktit ushqimor. Përmbajtja mund të administrohet direkt në gojë pa ujë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Suprafer® (Iron Bisglycinate, Vitamin C and Folic Acid), Baobab (Adansonia digitata L. fructus) eg, Inulin (from Cichorium intybus radix). Technological adjuvants: Fructose, Maltodextrin, Silica dioxide, Polyvinylpyrrolidone, Sucralose. Strawberry flavor.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Fervis Orosolubile”

LART