- 15%

Alta Natura – Epagas

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 1,572.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Epagas

Përbërësit aktivë të përfshirë në ekstraktin e thatë të kamomilit ndihmojnë në funksionimin e tretjes.

Finoku (Foeniculum vulgare), anasoni (Pimpinella anisum) dhe xhenxhefili (Zingiber officinalis) nxisin lëvizshmërinë e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave. Me shtimin e Bacillus Coagulans, i dobishëm për balancimin e florës bakteriale dhe enzimës Alfa-Galactosidase.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 tabletë para vaktit kryesor.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30 Tableta

Fennel (Foeniculum vulgare Mill. Fructus) es tit. 0.5% essential oil, Chamomile (Matricaria chamomilla L. capitula) eg tit. 0.3% apigenin, Ginger (Zingiber officinalis Rosc. Rhizoma) eg tit. 1% gingerols, Bacillus coagulans BC513 (tit. 100 BLN / g), Curcumin from Curcuma longa, Anise (Pimpinella anisum L. fructus) es E / D: 1/4, Alpha-galactosidase 30000 AGSU / g.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Epagas”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART