- 15%

Alta Natura – Epacol 1000

Original price was: 1,650 Lekë.Current price is: 1,402.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Epacol 1000

Për nivelet e larta të kolesterolit.

Funksioni i produktit:

 • Balancë e nivelit të kolesterolit
 • Burim i Omega-3
 • Veprim imunologjik dhe anti-inflamator
 • EPA dhe DHA ndihmojnë në funksionin normal të zemrës
 • Ndihmon në rritjen e përqendrimit, përmirësimin e humorit dhe rezistencën ndaj stresit

Vetitë e përbërësve:

Epacol 1000 është burim i Omega-3 falë:

 • ACIDEVE YNDYRORE OMEGA-3 EPA-DHA: Të cilat nxisin përgjigjen imune dhe anti-inflamatore.

Udhëzime mbi përdorimin

 1 deri në 3 kapsula në ditë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

48

Fish oil (EPA / DHA 35/25) (contains fish), d-alpha tocopherol (Vitamin E), Glycerin USP. Jelly.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Epacol 1000”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART