- 15%

Alta Natura – Echitos Adulti

1,275 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Echitos Adulti

Echitos Adulti nga Alta Natura me përbërës aktivë nga ekstraktet e Echinacea dhe Plantain (gjethja e dellit) favorizojnë funksionin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes. Përbërësit bimorë Drosera dhe Malva kanë një veprim zbutës dhe qetësues në mukozën orofaringeale. Altea promovon funksionalitetin e mukozave dhe mirëqenien e fytit. Me përmbajtje Eukalipti dhe Balsam Tolù i cili ofron veprim zbutës.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 lugë gjelle ose 1 lugë matëse 10 ml, dy herë në ditë. Tundeni mirë përpara përdorimit.

Të mbahet larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita dhe burimet e nxehtësisë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Fructose, Water, Glycerol, Tolu Balsam (Myroxylon balsamum toluiferum balsamum) eg, Greater Plantain (Plantago major L. folium) eg, Drosera (Drosera rotundifolia L. herba c. Floribus) es E / D: 1/4, Altea ( Althea officinalis L. folium) es E / D: 1/4, Mallow (malva sylvestris flos, folium) es E / D: 1/4, Erisimo (Sisymbrium officinale Scop.summitas c. Floribus) es E / D: 1 / 4, Echinacea (Echinacea angustifolia DC radix) eg tit. 0.6% echinacoside, citric acid, potassium sorbate, eucalyptus (Eucalyptus globus labill. Folium) aetheroleum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Echitos Adulti”

LART