- 15%

Alta Natura – Deter Day Angelis pH 6.5

1,317.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Deter Day pH 6.5

Deter Day  pH 6.5  është një shkumë pastruese e krijuar për periudhën gjatë dhe pas menopauzës për përdorim të përditshëm të femrave që rrit mbrojtjen e lëkurës dhe hidratimin në pastrimin e zones intime. Falë pH 6.5 ky produkt ngre një pengesë të fuqishme mbrojtëse për mbrojtjen natyrore të lëkurës dhe mukozave.

Funksioni i produktit:

 • Hidratues
 • Mbrojtje dhe higjenë me veprim të gjatë
 • Balancë e florës bakteriale
 • Veprim emolient, hidratues dhe zbutës

Udhëzime mbi përdorimin

Lani zonën intime çdo ditë duke aplikuar një sasi të produktit  (1 ose 2 pompa) në fillim në pëllëmbën e dorës dhe më pas në zonën intime.

Firma

Alta Natura

Mosha

35+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua, Lactic Acid, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Hydrolyzed Yeast Protein, Potassium Lactate, Sodium Citrate, Phenethyl Alcohol, Butylene Glycol, Sodium Benzoylene, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycolea, Ollycery- Glycolea, Glycolea Glucoside, Pentylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Sorbic Acid, Hexamidine Diisethionate, Peumus Boldus Leaf Extract, Citric Acid, Xanthan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Deter Day Angelis pH 6.5”

LART