- 15%

Alta Natura – Deter Day Mamma pH 4

1,317.50 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Deter Day pH 4

Higjenë dhe mbrojtje për femra të rritura.Pastruesi Deter Day Mamma Intimate pH 4 vjen nga bashkimi i surfaktantëve natyralë me Microbionina, një kompleks ekskluziv i Alta Natura. Një shkumë pastruese e butë, e aftë të hidratojë zonën intime të gruas gjatë momenteve më të brishta.

Funksioni i produktit:

 • Hidratues
 • Rrit mbrojtjen ndaj sulmeve bakteriale dhe mykotike
 • Shumë i dobishëm në rast të çrregullimeve menstruale dhe acarimeve vaginale

Udhëzime mbi përdorimin

Lani zonën intime çdo ditë duke aplikuar një sasi të produktit (1 ose 2 pompa) në fillim në pëllëmbën e dorës dhe më pas në zonën intime.

 

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua, Lactic Acid, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Hydrolyzed Yeast Protein, Potassium Lactate, Sodium Citrate, Phenethyl Alcohol, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Sorbic Acid, Hexamidine Diisethionate, Peumus Boldus Leaf Extract, Citric Acid, Xanthan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Deter Day Mamma pH 4”

LART