- 15%

Alta Natura – Dermoelastina

2,125 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Dermoelastina 

Dermoelastina® vjen nga kombinimi i virtytshëm i vajrave dhe ekstrakteve lipofile, një vaj ushqyes kundër njollave të strijave. Indikohet për të ruajtur elasticitetin dhe tonin e lëkurës, edhe gjatë shtatzënisë. Lufton radikalet e lira dhe mbron lëkurën përmes veprimit hidratues dhe qetësues të Elastoil®, një kompleks ekskluziv Alta Natura®, i formuluar për të dhënë hidratim dhe qëndrueshmëri, për një lëkurë më të shëndetshme dhe më të bukur. Ajo ushqen dhe rigjeneron thellësisht zonat e prekura, duke i favorizuar atyre kullimin fiziologjik. Masazhimi i butë me lëvizje rrethore mundëson një oksigjenim efektiv dhe të këndshëm që e bën vajin e strijave Dermoelastina® një aleat të vlefshëm si ushqyes i lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dy herë në ditë dhe masazhojeni derisa të thithet plotësisht produkti. Në shtatzëni rekomandohet ta aplikoni që në tremujorin e parë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Prunus Amygdalus Dulcis oil, Helianthus Annuus seed oil, Glycine Soja oil, Vitis Vinifera seed oil, Sesamum Indicum seed oil, Isopropyl Myristate, Zea Mays germ oil, Rosmarinus Officinalis leaf extract, Tocopherol, Parfum, Mimosa Tenuiflora peppermint Aurelara extract, Citrus extract extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Dermoelastina”

LART