- 10%

Alta Natura – Bedren Papaja

2,088 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Bedren Papaja është një shtesë ushqimore për pastrimin dhe drenimin natyral. Përbërësit aktivë qe gjenden në ekstraktet ujore të Dëllinjës së zezë, Betullës, Bishtkalit, Goldenrod, Ortosiphon, Misrit, Ononide, Uva Ursit, dhe Sambuco favorizojnë largimin e lëngjeve te teperta të trupit. 

Asparagus dhe Luleradhiqe janë një ndihmë e vlefshme për funksionet e pastrimit të trupit. Me Ananas dhe Centella, për të vepruar kundër papërsosmërive të celulitit dhe për funksionalitetin e mikroqarkullimit dhe Guarana me një veprim tonik (lodhje fizike dhe mendore). Ekstrakti i thatë i Garcinia Cambogia ndihmon metabolizmin e lipideve, ekuilibrin e peshës trupore dhe kontrollin e ndjenjës së urisë.

Udhëzime mbi përdorimin

1 deri në 3 tapa matëse (20ml) hollohen në një shishe ujë (1.5 litër) dhe konsumohet përgjatë ditës. Tundeni përpara përdorimit.

Kujdes

Mbajeni larg kontaktit të fëmijëve nën moshën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat nuk janë të destinuara si zëvendësim i një diete të larmishme, por ato duhet të përdoren si pjesë e një jetese të shëndetshme dhe të ekuilibruar, në kontekstin e një diete adekuate me kalori të ulët dhe me një nivel të mirë të aktivitetit fizik. Mos e përdorni për periudha të zgjatura pa kërkuar këshilla mjekësore. Mos e përdorni në rast mosfunksionimi renal.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Bedren Papaja”

LART