- 10%

Alta Natura – Bagnodoccia Man Classic

1,350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura  Bagnodoccia Man Classic

Larësi i trupit nga Alta Natura me ekstrakt ginseng, ka veti antioksiduese dhe rigjallëruese, është ideal për të trajtuar veten në një moment relaksi të këndshëm falë aromës së tij të sofistikuar dhe elegante që mbështjell lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të pastër. Formuluar për përdorim të përditshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni derisa të formohet një shkumë e lehtë, më pas shpëlajeni.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Coco-glucoside, Cocamidopropyl betaine, Parfum, Phenoxyethanol, Glycerin, Citric acid, Ethylhexylglycerin, Panax ginseng root extract, Polyquaternium-7, Citronellol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Bagnodoccia Man Classic”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART