- 15%

Alta Natura – Ansiophil

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,870 Lekë.Current price is: 1,589.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura Ansiophil, për ankthin e gjeneralizuar.

Funksioni i produktit:

 • Nxit qetësimin
 • I dobishëm në rast ankthi ose stresi

Ansiophil parandalon stresin dhe ankthin falë:

 • Protizen®: I cili është një anksiolitik;
 • Balsam Limoni: I cili nxit qetësimin dhe mirëqenien mendore;
 • Griffonia: E cila përmban një prekursor të serotoninës, triptofanin;
 • L-Theaninë: E cila rregullon ciklin gjumë-zgjim.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë në ditë, parapëlqehet në mëngjes.

 

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

15

Griffonia (Griffonia simplicifolia DC Baill. Semen) eg tit. 25% 5-HTP, Protizen® (Pollachius virens) hydrolyzed extract of marine peptides (contains fish and its derivatives), Lemon balm (Melissa officinalis folium) eg tit. 0.8% rosmarinic acid, L-theanine. Technological adjuvants: Microcrystalline cellulose, Methylcellulose, Hydroxypropylmethylcellulose, Methylhydroxyethylcellulose, Silicon dioxide, Magnesium stearate. Coating agents: Shellac, Talc, Glycerol, Titanium dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Alta Natura – Ansiophil
 • .

  jane shume te mira dhe efikase

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART