- 15%

Alta Natura – Ansiophil Spray

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Ansiophil Spray

Ansiophil Quick Spray ® është një shtesë ushqimore. Përbërësit aktivë që gjenden në ekstraktin Griffonia dhe Melissa promovojnë disponimin normal, relaksimin dhe mirëqenien mendore. Me Protizen ® dhe L-Theanina.

 • PROTIZEN® -I cili është një anksiolitik;
 • GRIFFONIA -E cila përmban një prekursor të serotoninës, triptofanin;
 • L-THEANINË -E cila rregullon ciklin gjumë-zgjim.

Funksioni i produktit:

 • Nxit qetësimin
 • I dobishëm në rast ankthi ose stresi

Udhëzime mbi përdorimim

Aplikoni 5 spërkatje në mëngjes dhe 5 të tjera në mbrëmje nën gjuhë. Për një efekt intensiv, spërkatni 10 spërkatje radhazi nën gjuhë. Tundeni mirë para përdorimit.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Water, Glycerol, Protizen® (Pollachius virens) hydrolyzed extract of marine peptides (contains fish and its derivatives), Griffonia (Griffonia simplicifolia Baill. Semen) eg tit. 95% 5-HTP, L-Theanina, Lemon balm (Melissa officinalis, folium ) eg tit. 12% Rosmarinic acid. Thickener: Xanthan gum. Preservatives: Potassium sorbate. Acidity regulator: Citric acid. Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Alta Natura – Ansiophil Spray
 • .

  Shpetimtar! Per cdo atak paniku me ndihmon

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART