Alta Care Laboratories – Venalta transdermal patches

4,000 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Në mënyrë që të sigurojë kujdesin më të mirë dhe të plotë për klientët e saj, Alta Care Laboratoires ka zgjeruar gamën e Venaltës me ngjitese të reja inovative transdermale, duke siguruar veprime të brendshme dhe të jashtme në këmbë.

Venalta Patches, nga Alta Care Laboratoires, janë ideale për ata që kalojnë një kohë të gjatë duke qëndruar në këmbë ose ulur, njerëz që nuk janë në gjendje të zgjasin këmbët ose stimulojnë qarkullimin.

Ngjiteset e Venaltës, përveç lehtësimit të këmbëve të lodhura dhe të rënda, veprojnë edhe në venat jo të shëndetshme. Venalta Patches ulin dhimbjen e pakëndshme të shkaktuar nga këpucët dhe thembrat. Përbërësit lëshohen në mënyrë transdermale nga ngjitëset Venalta deri në 8 orë.

Shumë mjekë rekomandojnë ngjitëset e Venaltës kur dikush ka një ditë të gjatë përpara apo edhe një seri ngjarjesh që zgjasin shumë, pasi janë shumë efektive dhe të lehta për t’u përdorur, duke siguruar një veprim transdermal. Statistikat e fundit të bëra nga Alta Care Laboratoires tregojnë se pacientët që kanë filluar përdorimin e Venalta Patches, e gjetën atë efikas edhe pas kutisë së parë.   Për dallim nga kapsulat dhe xhelat, copëzat e Venaltës nuk kanë nevojë të aplikohen çdo ditë, por vetëm kur dikush është i vetëdijshëm që do të qëndrojë në këmbë ose ulur për një periudhë të gjatë kohore.

Firma

Alta Care Laboratories

Mosha

Të gjithë

Forma

Patch

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Care Laboratories – Venalta transdermal patches”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART