Alta Care Laboratories – Altadrine Thalasso Drink, pije detox

1,400 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Altadrine Thalasso Drink është një pije detox me alga, polisakaride, vitamina dhe minerale të cilat favorizojnë funksionimin fiziologjik të proceseve depurative dhe drenuese. Altadrine Thalasso Drink gjithashtu rrit metabolizmin dhe shërben si suplement që ndihmon në mbajtjen nën kontroll të peshës.
Cajrat organike nuk rrisin metabolizmin ose djegin yndyrnat por vetëm largojnë ujin dhe elekrolitët. Altadrine Thalasso drink stimulon metabolizmin, djeg yndyrnat, drenazhon ujin dhe rivendos elekrolitet e larguara në ndryshim me çajrat.
Një bustinë Altadrine ka 50mg magnez, 50mg sodium dhe 50mg potasium.
• Cajrat largojnë ujin dhe elektolitet. Altadrine Thalasso gjithashtu largon ujin por rivendos elektrolitet.
• Pluhur që tretet në ujë
• Pije izotonike e indikuar për riekuilibrimin e ujit dhe mineraleve në organizëm.
• Përdoret pas aktivitetit fizik dhe është i nevojshëm në rast djersitjeje të shtuar pas sportit.
• Suplement kontrollues i peshës që stimulon metabolizmin, djeg yndyrnat, largon ujin dhe rivendos elektrolitet.
• Një bustinë Altadrinë ka 50mg magnez, 50mg sodium dhe 50mg potasium që do të thotë një përmbajtje më e lartë e elektoliteve së pijet sportive të cilat përmbajnë 5-10 mg elektrolite.

Formula aktive

 • Beta karotene – Anti-oksidant
 • Inulin – Prebiotik
 • Spiruline – Aminoacid i rëndësishëm
 • Magnesium, sodium dhe potassium – Rivendosin elektrolitet e larguara
 • Fucus vesiculosus → Përmban jod
 • Zink + Vitaminat A,B,C + kalcium – vitamina dhe minerale thelbësore

Udhëzime mbi përdorimin

Tresni një bustinë në 1 litër ujë dhe pijeni gjatë ditës. Tundeni shishen para përdorimit. Mos e ruani për më shumë se 10 orë. Nuk është e përshtatshme për gratë shtatzanë dhe fëmijët nën 8 vjeç.

Firma

Alta Care Laboratories

Forma

Bustina

Sasia

7

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Care Laboratories – Altadrine Thalasso Drink, pije detox”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART