Alpino – Solucion kundër kallove

(1 përshtypje mbi produktin)

400 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Solucion që heq, pa irrituar, kallot. Vepron në mënyrë efektive duke garantuar heqjen e kallos shpejt dhe pa dhimbje falë përqendrimit të lartë të principeve aktive (acid salicilik 14,5%), përqendrim i lartë në krahasim me konkurrentët farmaceutik dhe parafarmaceutik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në kallo për 5-6 ditë në mëngjes dhe darkë, duke evituar lëkurën përreth.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Alpino

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

12ml

Collodion, Ether, Salycilic acid, Lactic acid, Castor oil.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Alpino – Solucion kundër kallove
 • (blerës i verifikuar)

  Perfekt. Vetëm me 3 ditë përdorim dha efekt.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART