Hot

Alpino – Pomadë kundër kallove

(1 përshtypje mbi produktin)

560 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Pomadë që heq, pa irrituar, kallot. Veçanërisht e indikuar për eleminimin e kallove poshtë këmbës dhe thembrës, në mënyrë të shpejtë dhe pa dhimbje, falë përqindjes së lartë të përbërësve aktivë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në kallo për 4-5 ditë, në mëngjes dhe darkë, duke evituar lëkurën përreth.

Perberesit: Acid salicilik, vazeline, lanolin, acid laktik

Firma

Alpino

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

7.5ml

Acid salicilik, vazelinë, lanolinë, acid laktik

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Alpino – Pomadë kundër kallove
 • .

  Eshte shume i mire si krem qe ne aplikimin e pare dha efekt.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART