Algem Natura – Moringa Oleifera

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Algem Natura – Moringa Oleifera

Moringa Oleifera nga Algem Natura është një shtesë ushqimore në kapsula, e përbërë nga pluhur i pastër moringa që promovon funksionin e tretjes, rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, rregullsinë e procesit të djersitjes, qarkullimin normal të gjakut, metabolizmin e lipideve dhe ekuilibrin e peshës trupore.

 • Pa gluten
 • Pa laktozë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1-2 kapsula në ditë, pas ushqimit.

Firma

Algem Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Moringa oleifera seeds, Moringa oleifera leaves. Anti-caking agent: micronized silica. Capsules of vegetable origin (hypromellose).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Algem Natura – Moringa Oleifera”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART