- 5%

Agnotis – Letra të lagura

266 Lekë

pa alkool

Përshkrimi i Produktit

Agnotis Baby Wet Wipes janë krijuar posaçërisht për të pastruar dhe rinovuar lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Përmbajnë përbërës hipoalergjikë të cilësisë së lartë, nuk përmbajnë alkool dhe parabene. Pastrojnë butësisht dhe thellë duke parandaluar shfaqjen e acarimeve të lëkurës. Përveç kësaj, falë aromës së tyre të këndshme, ato japin një ndjenjë freskie që zgjat.

 • Letra të lagura për fëmijë
 • Me një aromë të këndshme
 • Hipoalergjik, pH 5.5
 •  pa alkool
 • Të testuara dermatologjikisht
 • Qetësojnë dhe parandalojnë acarimin
 • Hidratojnë dhe parandalojnë tharjen
Firma

Agnotis

Mosha

Të gjithë

Forma

Letra të lagura

Sasia

70pc

Aqua, Glycerin, Polysorbate-20, Allantoin, Chamomilla Recutita (matricaria) Flower Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Agnotis – Letra të lagura”

LART