- 20%

Aesthetico – Whitening solution

Original price was: 6,090 Lekë.Current price is: 4,872 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Aesthetico – Whitening solutionues

Xhel zbardhues për një fytyrë më të re dhe më të ekuilibruar. Specialisti i kujdesit me përbërës aktivë që lehtësojnë hiperpigmentimin. Kombinimi unik i ekstrakteve të vlefshme të bimëve dhe vitaminës C mbështet procesin e ndriçimit dhe mbron lëkurën nga stresi oksidativ.

Ideal për çrregullimet e pigmentit dhe njollat ​​e moshës.

 • Për të gjitha llojet e njollave të pigmenteve, p.sh. njollat ​​e moshës dhe shenjat e akneve.
 • Serum për zbardhjen e njollave.
 • Përbërësit aktivë zvogëlojnë formimin e pigmenteve në lëkurë dhe lehtësojnë ato ekzistuese.
 • Për një aplikim të suksesshëm, duhet të përdoret një nivel shumë i lartë i mbrojtjes UV për një qëndrim më të gjatë në diell
 • Pa parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni xhelin si një kurë për rreth 8 javë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të zonave të prekura në mënyrë selektive ose mbi të gjithë sipërfaqen.

Firma

Aesthetico

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hexylresorcinol, Kigelia Africana Fruit Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Phenoxyethanol, Glycolic Acid, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Distearate, Citric Acid, Bht

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Whitening solution”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART