- 20%

Aesthetico – Suncare Sensitive (SPF 30)

Original price was: 3,710 Lekë.Current price is: 2,968 Lekë.

Emulsioni Aesthetico për kujdesin dhe hidratimin e lëkurës së ndjeshme ndaj diellit ofron një nivel të lartë të mbrojtjes UV-A dhe UV-B falë një kombinimi modern të filtrit me spektër të gjerë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Aesthetico – Suncare Sensitive SPF 30

Emulsioni mbrojtës UV

Emulsioni Aesthetico për kujdesin dhe hidratimin e lëkurës së ndjeshme ndaj diellit ofron një nivel të lartë të mbrojtjes UV-A dhe UV-B falë një kombinimi modern të filtrit me spektër të gjerë. Panthenoli,vitamina E  dhe izoflavonet kanë një efekt antioksidant, kujdesen dhe mbrojnë lëkurën. Pa emulgatorë dhe nano-grimca, absorbohet shpejt dhe nuk lë një film të bardhë në lëkurë.

 • Për të gjitha llojet e lëkurës, edhe ato sensitive
 • I përshtatshëm për fëmijë

Udhëzime mbi përdorimin

Para çdo ekspozimi në diell, vendoseni bujarisht në fytyrë dhe trup dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë.

Firma

Aesthetico

Mosha

Të gjithë

SPF

30

Forma

Tubet

Sasia

150ml

AQUA, OCTOCRYLENE, HOMO SALADS, Ethylhexyl salicylate, Butyl methoxydibenzoylmethane, GLYCERIN, Phenylbenzimidazolesulphonic ACID, ALCOHOL DENAT, ISOSTEARYL ALCOHOL, L-ARGININE, BUTYLENE GLYCOLCOCOATE, GLYCERYL CAPRYLATE, Panthenol, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATES CROSSPOLYMER, PERFUME, CETYL DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, GLYCINE SOJASEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Suncare Sensitive (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART