- 20%

Aesthetico – Revitalizing face foam

Original price was: 2,320 Lekë.Current price is: 1,856 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Aesthetico – Revitalizing face foam

Shkuma rigjallëruese AESTHETICO me teksturën e shkumës mikrofinale me aromë delikate, heq butësisht grimcat e papastërtive nga lëkura e maturuar që është e prirur ndaj rrudhave. Me një proporcion të acidit glikolik, mbështet rigjenerimin e mantelit mbrojtës të acidit dhe rafinon ngjyrën.

 • Shkumë për pastrimin e lëkurës me substanca glikolike (vlera e pH 4.6)
 • Për lëkurë të maturuar, me rrudha
 • Stimulon proceset e rinovimit të lëkurës dhe e rafinon lëkurën
 • Forcon mantelin acid mbrojtës të lëkurës
 • Aplikim i lehtë falë teksturës inovative të shkumës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurën e lagur të fytyrës, shpërndani një sasi të shkumës dhe masazhojeni butësisht me majat e gishtave.

Firma

Aesthetico

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Polyglyceryl-3 Dicitrate|Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, C12-13 Alkyl Lactate, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Lecithin, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, O-Cymen-5-Ol, P-Anisic Acid, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Revitalizing face foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART