Aesthetico – Fruit Complex treatment cream

4,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Aesthetico fruit complex është një përkujdesje e butë dhe efektive për lëkurat e maturuara dhe për rrudhat. Stimulon funksionin riparues të lëkurës, rritet hidratimi i lëkurës, rrudhat e holla zbehen. Me esktrat të mimozës dhe çajit jeshil, është i përshtatshëm edhe për lëkura të ndjeshme. Lëkura është dukshëm më e butë dhe e rafinuar.

Në një përdorim afatgjatë, pamja e lëkurës përmiresohet, stimulohet prodhimi i kolagjenit. Kremi me acide frutash gjithashtu mund të përdoret për të përgatitur ose shoqëruar peeling kimik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin ne darke ne fytyre, qafe dhe dekolte. Mund te ndjeni pickime te vogla ne lekure. Ne fillim aplikojeni 1-2 here ne jave dhe pas nje tolerance te mire mund te perdoret cdo darke. Shmangni zonen rreth syve. Keshillohet perdorimi i nje kremi mbrojtes nga dielli

0/5 (0 Reviews)
Firma

Aesthetico

Forma

Flakon me pompë

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Aqua, Nigella Sativa Seed Oil, Decyl Oleate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Lactic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Cocogalalific Miracle Camellia Sinensis Leaf Extract, Carbomer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer, Xanthan Gum, Lecithin, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Ammonia, Perfume

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Fruit Complex treatment cream”

LART