- 20%

Aesthetico – Fruit Complex Body & Face Lotion

Original price was: 4,750 Lekë.Current price is: 3,800 Lekë.

Locioni i lehtë me një përmbajtje të ulët yndyre, ka një efekt pastrues dhe eksfolues të lëkurës. Përmirëson pamjen e lëkurës me njolla, të prirur ndaj akneve, si dhe lëkurën e maturuar që ka nevojë për aktivizim. Është i përshtatshëm si për kujdesin e fytyrës ashtu edhe për trupin.

Përshkrimi i Produktit

Aesthetico – Fruit Complex Body & Face Lotion

Locion balancues me acid frutash

Locioni i trupit dhe fytyrës me kompleks frutash AESTHETICO kombinon vetitë pozitive të acideve të frutave me ure hidratuese. Locioni i lehtë me një përmbajtje të ulët yndyre, ka një efekt pastrues dhe eksfolues të lëkurës. Përmirëson pamjen e lëkurës me njolla, të prirur ndaj akneve, si dhe lëkurën e maturuar që ka nevojë për aktivizim. Është i përshtatshëm si për kujdesin e fytyrës ashtu edhe për trupin.

Aktivizon rigjenerimin e lëkurës. Ekstrakti i temjanit që përmban produkti ka një efekt anti-irritues dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Është gjithashtu ideale për aktivizimin e lëkurës më të maturuar, rrudhave dhe dekoltesë së ndjeshme. Me përdorim afatgjatë, lëkura duket e lëmuar dhe e tërhequr. Mund të përdoret gjithashtu pas depilimit të këmbëve ose në zonat e lëkurës së forcuar.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni kremin në fytyrë dhe/ose në trup në mbrëmje pas larjes sipas llojit të lëkurës tuaj dhe masazhojeni butësisht.

Firma

Aesthetico

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

AQUA, GLYCOLIC ACID, OCTYLDODECANOL, SODIUM HYDROXIDE, UREA, GLYCERYL STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCERIN, PEG-100 STEARATE, CYCLOMETHICONE, CETEARYL ALCOOLETHOL, ACETEARYL ALCOETHOL, ACETEARYL ALCOETHOL, DIMOSTEROTHICONE, EXAC, BONDOX, CARBONETHOL, DIMETANXHONE, EXAC, BODY, BONDO, CARBOLETHOL, PEG-100 , HYALURONIC ACID

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Fruit Complex Body & Face Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART