- 20%

Aesthetico – Callus cream (40% ure)

Original price was: 3,290 Lekë.Current price is: 2,632 Lekë.

Përkujdesje për duart dhe këmbët me 40% ure

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje për lëkurën me 40% ure

Përkujdesje për duart dhe këmbët: Aesthetico callus cream është zhvilluar për lëkurat ekstremisht të thata, të trashura dhe të çara. Përmbajtja me 40% ure  heq lëkurën e tepërt; ashpërsia e lëkurës, të çarat dhe fisurat reduktohen. Në të njejtën kohë hidratimi i lëkurës rritet dhe lëkura zbutet. Pas 14 ditë përdorimi gjendja e lëkurës është dukshëm më e përmirësuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin një ose dy herë në ditë në zonat shumë të thata të lëkurës dhe lëreni për 15-20 minuta. Më pas lani duart. Pas aplikimit në këmbë, ne ju rekomandojmë të vishni çorape pambuku. Në varësi të tipit të lëkurës, një shtresë e bardhë jo e dëmshme mund të shfaqet në lëkurë e cila mund të lahet.

Firma

Aesthetico

Forma

Flakon me pompë

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Urea, Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sodium Cetearyl Sulfate, Silver Chloride, Titanethyl Diolxylide, Sodiumxylide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Callus cream (40% ure)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART