Aesthetico – Body lipid lotion

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje për lëkurën e thatë të trupit

Ky locion i butë ushqen lëkurën falë përmbajtjes së lartë vajore dhe stabilizon barrierën e lëkurës: vaji i ullirit përmban një sasi të lartë të vitaminës E, skualene dhe acid linoleik. Ka një efekt zbutës dhe rrit elasticitetin e lëkurës. Vaji i jojobës hidraton, zbut dhe tonifikon lëkurën duke pasur një efekt intensiv.

Gjithashtu ky locion përmban 5% urea dhe glicerinë: përberës natyralë hidratues që mbrojnë lëkurën nga tharja. Edhe lëkura më e thatë dhe e ashpër do të zbutet.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni locionin në lëkurë të pastër. Është veçanërisht e përshtatshme për zonat e thata si bërrylat, gjunjtë etj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Aesthetico

Forma

Flakon me pompë

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml

Aqua, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Isononanoate, Urea, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Olea Europaea Fruit Oil, Simmondsia Chinulate Slate Magicate , Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Silver Citrate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aesthetico – Body lipid lotion”

LART