Adrien Gagnon – Zinc 50mg

1,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Zinku është mineral shumë i njohur i cili merr pjesë në ruajtjen e balancës imunitare, në mirëmbajtjen e një shëndeti të mirë si dhe në formimin e indit lidhor.

 • Vepron në kontraktimin muskulor
 • Merr pjesë në sintezën e proteinave dhe formimin e kolagjenit
 • Ndihmon në funksionin normal të prostatës
 • Ndihmon në shërimin e plagëve
 • Mbështet organet riprodhuese
 • Mbron mëlçinë
 • Aktivizon shumë enzima

Kush përfiton nga ky produkt?

 • Personat që janë në fillim të gripit ose të një ftohjeje
 • Burrat për shëndetin e prostatës
 • Personat me probleme lëkurë (akne, psoriazis, ekzema, plagë)
 • Ato që kanë një infeksion ose dhimbje fyti
 • Personat që duan të rrisin fertilitetin e tyre (meshkuj dhe femra)
 • Personat që duan të rrisin imunitetin e tyre

Produkt vegan, pa gluten, pa OMGJ, pa sheqer

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit mbi 19 vjeç këshillohet të marrin një tabletë në ditë pas ushqimit. Merreni disa orë para ose pas marrjes së medikamenteve të tjera.

Firma

Adrien Gagnon

Mosha

19+

Forma

Tableta

Sasia

100

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Adrien Gagnon – Zinc 50mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART