Adrien Gagnon – Omega-3

2,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Adrien Gagnon – Omega -3

Kapsula xhelatinoze me vaj peshku që sigurojnë acidet yndyrore omega-3 për të mbështetur një zemër të shëndetshme.

 • Ruan shëndetin e zemrës dhe kyçeve
 • Ndihmon në parandalimin e sëmundjeve kardiovaskulare
 • Zvogëlon inflamacionin
 • Mbështet funksionet njohëse (konjitive)

Omega-3 kryesisht përfshinë 3 acide yndyrore: acid alfa-linolenik (ALA), acid eicosapentaenoic (EPA) dhe acid docosahexaenoic (DHA).

Për kë është i përshtatshëm ky produkt?

 • Për të gjithë familjen.
 •  Rekomandohet të konsumoni 1,1 deri në 1,6 g omega-3 në ditë për të gjithë femrat dhe meshkujt.
 • Ata që nuk e duan peshkun mund të përdorin suplementet si Adrien Gagnon Omega -3.
 • Për gratë shtatzana

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët 12 vjeç e lart: Merrni 3 kapsula në ditë, me vaktin kryesor.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Adrien Gagnon

Mosha

12+

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

180

Fish oil (anchovy, sardine, mackerel and/or salmon meat): 1000 mg

EPA (eicosapentaenoic acid): 180 mg

DHA (docosahexaenoic acid): 120 mg

Non-medicinal ingredients (in alphabetical order): Gelatin, glycerin, vitamin E (d-alpha tocopherol).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Adrien Gagnon – Omega-3”

LART