Adrien Gagnon – Omega 3 + Vitaminë C për fëmijë

1,400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Adrien Gagnon Omega 3 + Vitaminë C për fëmijë ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e kockave, kërceve, dhëmbëve dhe mishrave. Ajo ndihmon në formimin e indit lidhor dhe është një antioksidant për një shëndet të mirë.

Përfitimet:

 • Ndihmon në funksonimin dhe zhvillimin e trurit
 • Ndihmon në mbajtjen e një shikimi të shëndetshëm
 • Parandalon sëmundjet inflamatore dhe kardiake
 • Shënim: Ky produkt është pa përmbajtje peshku. Omega-3 vjen nga farat Chia dhe Algat. Ideal për fëmijët alergjikë ndaj peshkut

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 3 karameleve në ditë.

Firma

Adrien Gagnon

Mosha

Fëmijë

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Adrien Gagnon – Omega 3 + Vitaminë C për fëmijë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART