Adpharmed – Tranquilan

1,350 Lekë

Suplement ushqimor që ndihmon në relaksimin dhe përmirësimin e gjumit

Përshkrimi i Produktit

Adpharmed Tranquilan

Tranquilan është suplement ushqimor që ju ndihmon të flini gjumë duke parë ëndrra të ëmbla. Kombinimi i fuqishëm i përbërësve gjumëvënës si: Melatonin, Melissa officinalis dhe Crataegus Oxyacantha ndihmon në kthimin e ciklit tuaj REM përsëri në ekuilibër.

 • Qetëson dhe relakson trupin.
 • Ndihmon në reduktimin e kohës së gjumit.
 • Kontribuon në përshtatjen më të lehtë të trupit gjatë udhëtimit dhe ndryshimit të zonave kohore.
 • Mbështet gjumin e thellë.
 • Mbështet funksionimin normal të sistemit nervor.
 • Ndihmon në uljen e ndjenjës së lodhjes dhe dobësisë trupore.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë para gjumit.

Firma

Adpharmed

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Melatonin, Valerian, Passiflora, Hawthorn, Vitamin B6, Melissa officinalis, Crataegus Oxyacantha

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Adpharmed – Tranquilan”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART