Actisept Mouthwash

Shplarës goje për higjenë të përditshme

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

ACTISEPT MOUTWASH

Mbrotje natyrale me shije portokalli ose kanelle

ACTISEPT Mouthwash është një shplarës goje me veprim antiseptik, për një trajtim efektiv të përditshëm të mikroorganizmave që shkaktojnë aromën e keqe te gojës, kariesin, inflamacionin e mishrave të dhëmbëve si dhe për përforcimin dhe mbrojtjen e smaltit të dhëmbëve.

Indikimet

 • Kujdes dhe mbrotje e përditshme e dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve në familjen tuaj.

Me kombinimin unik të mentolit, timolit, salicilatit të mentolit dhe klorurit të cetilpiridinës

Pa alkol, nuk lë ndjesinë e djegies.

Me shije portokalli ose kanelle.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 10ml ACTISEPT® për 30 sekonda, 2 herë në ditë, çdo ditë.

Info. Shtesë

Firma

Intermed

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

1.5 litër

Shija

Portokall, Kanellë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Actisept Mouthwash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART