ACM Laboratoires – Novophane Capsules

(1 përshtypje mbi produktin)

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

ACM Laboratoires – Novophane Capsules

Kapsulat Novophane nga ACM Laboratoires veprojnë njëkohësisht në shëndetin dhe bukurinë e thonjve dhe flokëve. Ky suplement ushqimor me formulën e përforcuar rikthen forcën dhe energjinë e tyre.

Formula Novophane Capsules Reinforced përmban një formulë shumë të plotë me aminoacide, vitamina, gjurmë elementësh dhe silikoni me bazë bimore për t’i mbajtur flokët dhe thonjtë të shëndetshëm dhe më rezistent. Vepron kundër rënies së përkohshme ose sezonale të flokëve, dëmtimin e flokëve, thonjve të brishtë e të butë.

Biotina dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e një floku të bukur. Zinku kontribuon në ruajtjen e thonjve të bukur dhe të shëndetshëm.

Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës. Bakri kontribuon në pigmentimin normal të flokëve.

Kapsulat janë pa dioksid titani.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 2 kapsula në ditë, së bashku me vaktet për 3 muaj. Mund ta rimerrni nëse është e nevojshme, gjatë vitit. Suplementi mund të përdoret në mbështetje të një trajtimi kundër rënies së flokëve.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Firma

ACM Laboratoires

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

An even more complete reinforced formula : Amino acids + 7 Vitamins + Minerals + Silicon-rich Horsetail extract

Cystine, Methionine, Bulking Agent: Dicalcium Phosphate, Iron Gluconate, Magnesium Oxide, Vitamin C (Ascorbic Acid), Zinc Gluconate, Horsetail Extract Aerial Part (Equisetum arvense.L), Vitamins E (DL-alpha Acetate -tocopheryl), B3 (Niacin), B5 (Calcium D-Panthotenate), B6 ​​(Pyridoxine Hydrochloride), B2 (Riboflavin), Biotin (D-Biotin), Copper Gluconate, L- Arginine , Mono and Diglycerides of fatty acid, shell: Gelatin

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ACM Laboratoires – Novophane Capsules
 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART