ACM Laboratoire – Novophane DS Shampoo

1,720 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

ACM Laboratoire  Novophane DS Shampoo

Një produkt që eliminon butësisht dhe në mënyrë të qëndrueshme zbokthin e moderuar.

Veprimi i tij gjithëpërfshirës kundër zbokthit rekomandohet për zbokthin e thatë ose të yndyrshëm. Qetëson kruajtjen. Kompleksi  antifungal që përmban pirition, zink dhe pirokton olamine kufizon përhapjen e majave Malassezia, agjentët kryesorë shkaktarë të zbokthit. Ai lufton përhapjen e tyre dhe parandalon rishfaqjen e tyre. Thekonët eliminohen nga acidi salicilik. Lëkura e kokës pastrohet pa u tharë, kruajtjet dhe acarimet zhduken.

 • Eliminon në mënyrë të qëndrueshme zbokthin, qetëson kruajtjen dhe skuqjen

Udhëzime mbi përdorimin

 • Sulmi: 2 deri në 3 herë/javë
 • Mirëmbajtja: 1 deri në 2 herë/javë
Firma

ACM Laboratoires

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ACM Laboratoire – Novophane DS Shampoo”

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Dipropylene Glycol, Coco-Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Piroctone Olamine, Sodium Lactate, Decyl Glucoside, Salicylic Acid, Zinc Pyrithione, Polyquaternium-7, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5).

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART