ACM Laboratoire – Novophane Anti-Hair Loss Lotion

1,870 Lekë

Përshkrimi i Produktit

ACM Laboratoire Novophane Anti-Hair Loss Lotion

Stresi, lodhja, ndryshimet e stinës, shtatzënia dhe ndotja mund të shkaktojnë rënie të përkohshme të flokëve. Locioni Novophane kundër rënies së flokëve e redukton dukshëm këtë problematikë.

Stimulon mikroqarkullimin gjakut në skalpin e kokës falë vitaminës PP dhe rregullon prodhimin e sebumit falë biotinës, vitaminës B6 dhe vajrave esenciale të grejpfrutit dhe portokallit. Flokët tuaj rifitojnë me shpejtësi forcën dhe volumin e tyre.

E lehtë për t’u aplikuar falë shishes së saj me pompë, mund të përdoret në flokë të thatë ose të lagur dhe nuk kërkon shplarje. Krijuar si për femra ashtu edhe për meshkuj, ofron tolerancë të shkëlqyer ndaj lëkurës dhe nuk irriton skalpin e kokës.

 • Jep rezultate të dukshme, qoftë vetëm ose në kombinim me kapsulat dhe shampon Novophane.
 • Kombinim i vajrave esenciale dhe vitaminave.
 • Teksture e lehtë, jo ngjitëse dhe jo tharëse.
 • Nuk i yndyros flokët.
 • Përthithje e shpejtë

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni 6 herë në flokë të thatë ose të lagur, një herë në ditë për 3 muaj. Nuk kërkohet shpëlarje. Pompa lejon aplikim të lehtë në çdo ndarje.

Firma

ACM Laboratoires

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ACM Laboratoire – Novophane Anti-Hair Loss Lotion”

Aqua (Water), Alcohol Denat., Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Biotin, Myrocarpus Fastigiatus Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Juniperus Oxycedrus Wood Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Hibiscus Abelmoschus Seed Oil, Limonene, Farnesol, Geraniol, Linalool.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART