Accu-Chek – Fisha për matjen e sheqerit në gjak

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Fishat e matjes së nivelit të sheqerit në gjak janë të nevojshme për menaxhimin e diabetit. Këto fisha funksionojnë në kombinim me aparatin Accu-Chek Active dhe japin rezultate të shpejta dhe të sakta.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorimi është shumë i thjesht dhe nuk ka nevojë për konfigurim. Mjafton të vendosni në aparat fishën, të aplikoni një pikë gjak në fushën e gjelbër të fishës dhe rezultati shfaqet në ekran.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Accu-Chek

Forma

Fisha

Sasia

50

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Accu-Chek – Fisha për matjen e sheqerit në gjak”

LART