Accu-Chek – Aparat për matjen e sheqerit në gjak

(2 përshtypje mbi produktin)

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Aparati i diabetit Accu-Chek Active përfshin shumë opsione në një paketim të vogël dhe praktik.

Avantazhet

 • Aparati ka vetëm 2 butona për një përdorim sa më të thjeshtë.
 • Ekrani është i madh dhe lehtësisht i lexueshëm.
 • Memorja ruan 500 matjet e fundit.
 • Shiko mesataret e matjeve të 7,14,30 apo 90 ditëve të fundit.
 • E çertifikuar për matje të sakta sipas DIN EN ISO 15197:2003.1
 • Të dhënat e matjeve mund të transferohen me anë të një fishe USB.

Udhëzime mbi përdorimin

Testimi i niveleve të sheqerit në gjak është një pjesë esenciale e menaxhimit të diabetit. Acc-Chek synon lehtësimin e këtij procesi, duke e bërë të shpejtë dhe të saktë vetëm në 4 hapa të thjeshtë.

 • Vendosni fishat matëse.
 • Shponi gishtin me ndihmën e lançetave.
 • Prekni pikën e gjakut në fushën jeshile që gjendet në fishën matëse.
 • Lexoni rezultatet në ekran.
Firma

Accu-Chek

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Accu-Chek – Aparat për matjen e sheqerit në gjak
 • .

  ???????

 • Andreida L.

  ?⭐?⭐?⭐?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART