Acatafarma – Oxicol

2,100 Lekë

Produkt që ndihmon në uljen e yndyrnave në gjak dhe parandalon prekjen nga sëmundjet kardiovaskulare

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Acatafarma Oxicol

Oxicol është një suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen në normë të niveleve të yndyrnave në gjak dhe uljen e riskut për formim të sëmundjeve kardiovaskulare.

Mënyra më e mirë për të ndihmuar në ruajtjen e niveleve adekuate të lipoproteinave është të ndiqni një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar, të bëni aktivitet fizik dhe të përdorni suplemente ushqimore që ndihmojnë si ky produkt.

Përbërësit kryesorë:

 • Monacolin K –  burimi: Monascus purpureus;
 • Ekstrakt berberine – ndihmojnë në uljen e niveleve totale të kolesterolit;
 • Ekstrakt ulliri të pasur me hidroksitirozol – parandalon oksidimin e grimcave të LDL në gjak;
 • Ekstrakt rrushi & Resveratrol – përmbajnë polifenole dhe anthocyanine.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë, preferohet përpara gjumit.

Firma

Actafarma

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

28

7.5 mg red yeast rice (Monascus purpureus) (2.9 mg Monacolin K), 588.2 mg berberine extract (Berberis aristata DC) (500mg berberine), 100 mg grape extract (Vinitis vinifera L.) (25 mg polyphenols) (1.5 mg anthocyanins), 25 mg olive extract (Olea europaea L.) (5 mg hydroxytyrosol), 8 mg resveratrol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Acatafarma – Oxicol”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART