- 10%

Aboca – Golamir Spray

Original price was: 1,550 Lekë.Current price is: 1,395 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Aboca – Golamir Spray

Golamir 2Act spray është një pajisje mjekësore inovative që qetëson dhimbjen dhe acarimin falë veprimit anti-inflamator indirekt dhe mbrojtës në mukozën orofaringeale. Udhëzohet të merret në rastet e đhimbjes së fytit për trajtimin e gjendjeve irrituese dhe inflamatore të zgavrës orofaringeale, ato që mund të shkaktohen nga viruset, bakteret, alergjenët ose nga kontakti me agjentët irritues të jashtëm (tymi, smogu, pluhuri). Produkti është i përshtatshëm dhe në gjendje ftohje kur sekrecionet dhe hundët që zbresin në fyt  mund të shkaktojnë acarim. Mund ta përdorni nga mosha 6 vjeç e sipër.

Udhëzime mbi përdorimin

Te tundet flakoni para perdorimit. Duke perdorur aplikuesin special rekomandohet të kryhen 4 sperkatje në zgavrën orofaringeale 4 herë në ditë. Mos e perdorni nëse keni mibindjeshmëri ose alergji individuale ndaj një ose me shumë përberësve.

 

Firma

Aboca

Mosha

6+

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml

ActiFilm DOL, a plant molecular complex characterized by tannins, flavonoids, resins and polysaccharides. Essential oils of Eucalyptus and Peppermint.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aboca – Golamir Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART