- 10%

Aboca – Fitonasal Concentrated

Original price was: 1,550 Lekë.Current price is: 1,395 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Aboca – Fitonasal Concentrated

Spray Fitonasal i përqendruar është një dekongestant mbrojtës që përdoret në rast ftohjeje, alergjie dhe në përgjithësi, në prani të kongjestionit dhe acarimit të zgavrave të hundës, të lidhura me probleme akute dhe kronike. Koncentrati Fitonasal Spray është një produkt, aktiviteti i të cilit jepet nga të gjithë përbërësit e formulimit. Midis këtyre me rëndësi të veçantë është TANNISAL-FL, një kompleks molekular i përbërë nga Taninë, Flavonoide dhe Kripë guri së bashku me glicerinë perimesh.

Aromat natyrore të Eukalipt dhe Mentes japin një ndjesi të këndshme freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Dozimi për të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç:
  Spërkatni 2 herë cdo zgavër hunde, shfryni hundën dhe përsëritni aplikimin
 • Dozimi për fëmijët 6-12 vjeç:
  Spërkatni 1 herë ne cdo zgavër hunde, shfryni hundën dhe përsëritni spërkatjen para se të flini.

Pas cdo përdorimi, fshijeni spërkatësin me një leckë të lagur të pastër dhe thajeni me kujdes.

Firma

Aboca

Mosha

12m+

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml

TANNISAL-FL: standardized molecular complex composed of tannin fraction and flavonoid fraction (from Witch Hazel and Thyme), rock salt (chemically untreated mining salt). Water, Vegetable Glycerin, Natural Eucalyptus Flavor and Natural Mint Flavor. The product does not contain preservatives, emulsifiers and other synthetic substances.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aboca – Fitonasal Concentrated”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART