- 10%

Aboca – Colilen IBS

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,160 Lekë.Current price is: 2,844 Lekë.

Suplement për stabilizimin e çrregullimeva të zorrëve.

Përshkrimi i Produktit

Aboca – Colilen IBS

Colilen IBS është ideaur për trajtimin e problemeve të zorrëve, të karakterizuara nga dhimbje, enjtje, distension dhe diskomfort abdominal, të shoqëruara ose jo me ndryshimet në paraqitjen e jashtëqitjes dhe parregullsinë e zorrëve (kapsllëk, diarre ose alternim të të dyjave). Për shkak të mekanizmit të tij mbrojtës, Colilen IBS gradualisht zvogëlon çrregullimet e zorrëve dhe, në varësi të intensitetit të çrregullimit, rekomandohet të zgjasni trajtimin për 2 deri në 6 javë dhe ta përsërisni nëse simptomat e para shfaqen përsëri.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 2 kapsula tri herë në ditë  para ngrënies. Gjithashtu mund të përdoret në kombinim me çdo trajtim tjetër simptomatik në fazat akute të çrregullimit.

Firma

Aboca

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Functional substances: ActiMucin, patented plant molecular complex (IT n ° 102012902020829) of resins (from Incense), polysaccharides (from Aloe vera) and polyphenols (from Chamomile and Lemon balm), titrated in resins ≥ 18%. It also contains: cumin, microcrystalline cellulose, fennel essential oil. Operculum of polysaccharides of vegetable origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Aboca – Colilen IBS
 • Blerta E. (blerës i verifikuar)

  Eshte vetem nje flakon, diku te 2 jave qe e perdor dhe ve re nje ndryshim goxha te dukshem ne fryrjen e barkut, si pasoje e kolitit spastik qe kam. e perdor kur kujtohem :-) se me dy femije te vegjel harron te besh cdo gje por shoh direkt rezultat pasi e perdor. do vazhdoj ta riblej per te pare cfare ndryshimi ka ne terma afatgjate. flm!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART