Abena – Skincare Ointment

750 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Skincare Ointment

Pomada për kujdesin e lëkurës Abena me 41% lipide është ideale për lëkurë shumë të thatë dhe/ose lëkurë të irrituar. Formula e tij ndihmon në ruajtjen e nivelit natyral të hidratimit të lëkurës. Ndihmon gjithashtu në përmirësimin e strukturës së lëkurës.

 • Përmban lipide hidratuese dhe glicerinë, alantoinë dhe ekstrakt qetësues kamomil.
 • Nuk përmban ngjyrues apo aromatizues.

Udhëzime mbi përdorimin

Për kujdesin e përditshëm të lëkurës. Aplikoni dhe shpërndajeni me kujdes. Përdorni sasinë sipas nevojës.

Kujdes: Produkti duhet të përdoret vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e përdorni në lëkurë të plasaritur ose të çarë.

Firma

Abena

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua ,Glycerin, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Methoxy Peg-22/Dodecyl Glycol Copolymer
Alcohol,Polysorbate 80, Steareth-21, Cetyl Acetate, Dimethiconol,Preservative Phenoxyethanol
Emulsifying Acetylated Lanolin Alcohol, Peg-40 Hydrogenated, Castor Oil. Bisabolol,Allantoin
Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Skincare Ointment”

LART