Abena – Pants

1,460 Lekë1,560 Lekë

Pelena mbathje për të rritur

Përshkrimi i Produktit

Abena Pants

Abena Pants mund të vishen si të brendshme normale të cilat përdoren në periudhën pas lindjes, duke ofruar një përthithje të shpejtë dhe maksimale.

Abena Pants mund të vishen si të brendshme standarde, janë diskrete, komode, krijuar nga material super i butë që ajroset, për të mbajtur lëkurë të shëndetshme. Lëkura merr frymë, duke reduktuar irritimin. Fiksohen lehtë dhe janë elastike. Rripi i mesit ofron një përshtatje të sigurtë dhe ndjesi të rehatshme për periudhën pas lindjes.

Materiali i brendshëm është i butë dhe absorbues, ndërsa materiali i jashtëm pambuk i butë Air Plus. Niveli i përthithjes deri në 2400 ml.

Produkti ka sistemin Top-Dry për rehati dhe integritet optimal të lëkurës. Teknologjia efikase siguron përthithje të shpejtë. Kombinimi i barrierave të rrjedhjeve (barrierat gjatësore dhe tërthore) dhe elasticiteti ofrojnë mbrojtje të plotë përfundimtare nga rrjedhjet. Sistemi i kontrollit të aromave neutralizon, mbron dhe minimizon nga aromat e pakëndshme.

 • 100% ajrosëse për lëkurë të shëndetshme
 • Super e butë – për rehati maksimale
 • Sistemi Top-Dry ofron sipërfaqe të thatë për të mbrojtur lëkurën
 • Teknologjia efikase siguron përthithje të shpejtë
 • Përshtatje e sigurtë dhe e rehatshme për shkak të numrit të lartë të fijeve elastike
 • Mbrojtje nga rrjedhjet dhe parandalim i tyre 360º
 • Me tregues të nivelit të lagështisë
 • Me sistem kontrolli të aromave të pakëndshme
 • Produkt i testuar dermatologjikisht

Info. Shtesë

Firma

Abena

Mosha

Të gjithë

Sasia

14

Madhësia

Large, Medium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Pants”

Internal material Soft & absorbent core
External material Soft cotton-like textile Air Plus

LART