Abena – Nipple Cream

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nipple Cream

Kremi i gjirit është i përbërë nga 100% Lanolin dhe është i përshtatshëm për gjirin e lënduar dhe lëkurën e plasaritur.
Lehtëson, trajton dhe parandalon gjirin e ndjeshëm ose të thatë gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji. Kremi është formuluar për të hidratuar dhe rindërtuar lëkurën dhe jep një barrierë që mbron lëkurën nga tharja. Mund të përdoret gjithashtu për buzët e thara, kutikulat dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin, si nga nëna ashtu edhe nga fëmija.

 • Pa ngjyrues, pa parfum dhe pa aditivë të shtuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni balsamin në një shtresë të hollë. Nuk ka nevojë të shpërlahet para dhënies së gjirit.

Firma

Abena

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Nipple Cream”

LART