Abena – Intimate Wet Wipes

250 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Abena – Intimate Wet Wipes

Pecetat e lagura Abena Intimate janë peceta të lagura pa aromë.

Peceta është një alternativë e mirë për ujin dhe siguron higjienën e duhur në zonën intime duke hequr djersën dhe aromat e pakëndëshme kur jeni në lëvizje.

Përbërësit janë të balancuar  në pH, kështu që janë të përshtatshëm për zonën e ndjeshme intime.

 • Pastrues dhe hidratues.
 • Largojnë djersën dhe aromat e pakëndëshme.
Firma

Abena

Mosha

Të gjithë

Forma

Peceta

Sasia

20 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Intimate Wet Wipes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART