Abena – Intimate Soap

1,300 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Abena Intimate Care

Xheli larës intim pastron,qetëson dhe balancon lëkurën. Me pH 3.5 të rregulluar posaçërisht për zonat intime. Përdoret për të dyja gjinitë, femra dhe meshkuj. Ideale dhe për nënat gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes.

 • Me përbërës 100 % natyral, pa ngjyrues, pa parfum, pa paraben.
 • Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Për higjenën e përditshme të zonës intime. Mund të përdoret shpesh. E përshtatshme për pastrimin e lëkurës së ndjeshme. Aplikoni produktin me kujdes dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdorni sasinë e duhur të produktit në çdo larje.

Firma

Abena

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Lactic Acid, Glyceryl Laurate, Sodium Benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Intimate Soap”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART