Abena – Active Gel

950 Lekë

Xhel ftohës për kujdesin e lëkurës

In stock

Përshkrimi i Produktit

Abena Active Gel

Locion Trupi Abena Active Gel mund të përdoret për dhimbjen e muskujve përmes masazhit të muskujve, përmban vajra esencialë natyralë si mentoli dhe përbërës hidratues për të ndihmuar në parandalimin e tharjes së lëkurës.

 • Ndihmon në nxitjen e qarkullimit të gjakut.
 • Ndihmoni në parandalimin e mpiksjes së gjakut dhe lehtësimin e dhimbjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht. Përdorni vetëm sasinë e nevojshme, masazhoni derisa kremi të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Abena

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

250ml

Aqua, Alcohol denat, Propylene Gycol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Carbomer, Triethanolamine, PEG- 40, Hydrogenated Castor Oil, Limonene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Active Gel”

LART