Abena – Abrifix Net

500 Lekë

Madhësia (sipas perimetrit të mesit):

 • Medium (80-130cm)
 • Large (90-140cm)
 • X-Large (100-150cm)

Përshkrimi i Produktit

Abena – Abrifix Net

Abri-Fix Net siguron një elasticitet shtesë duke ofruar një siguri optimale ndaj rrjedhjeve.

Për përmasat e sakta duhet të matet mesi & anësoret dhe të meret parasysh matja më e madhe.

 • Abri-Fix Net mund të lahet deri në 25-30 herë.
 • Këto produkte janë pa lateks.
 • Materiali :87% poliester, 13% elastan

Udhëzimet për larjen

 • Lajini në 60 gradë. Për rezultate më të mira lajini në një qese specifike lavanderie. Mos i hekurosni.
 • Ju lutemi referohuni etiketës për udhëzimet e plota të larjes.
 • Paketimi përmban 5 copë*
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Abena

Forma

Copë

Sasia

5

Madhësia

Extra Large, Large, Medium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Abena – Abrifix Net”

LART